بج سینه | لوح تقدیر | تندیس

استند پلکسی

قطعا همه ی ما روزانه با استند پلکسی تبلیغاتی زیادی هنگام رفت و آمد در سطح شهر و فروشگاه ها مواجه می شویم، در سال های اخیر به واسطه گسترش تبلیغات و اهمیت آن، استفاده از این استند پلکسی تبلیغاتی رو به فراوانی است. استند پلکسی نوعی از این استند فروشگاهی است که اخیرا به واسطه کیفیت و جذب مخاطب بالا، مورد توجه فروشندگان و برندهای زیادی قرار گرفته است. از این استند پلکسی ها غالبا برای معرفی محصولات کوچک و فانتزی مثل لوازم آرایش استفاده می گردد.

تبلیغات در نقطه خرید (Piontofpurchase Advertising) که با کلمه اختصاری POP نیز یاد می شود، در سال های اخیر در مراکز فروشگاهی دارای اهمیت بالایی قرار گرفته است. به گفته انجمن تجاری بین المللی، تبلیغات در نقطه خرید نقشی در حدود سه چهارم را دارد، زیرا که سه چهارم تصمیمات مشتریان در نقطه ی خرید برای خرید آن کالا و استفاده از خدمات انجام می شود و با توجه به این که استند ها از بهترین نمونه و رسانه تبلیغاتی هستند که دقیقا در محل خرید گذاشته می شوند، نقش به سزایی را مستقیما در جذب مخاطب و فروش بالا دارند.

تحقیقات ثابت کرده است که با این که تبلیغات در جذب مشتری به محل خرید موثر واقع می شود ولی استراتژی نقطه خرید هستند ک سبب خرید محصول یا خدمات توسط مشتری می شود.