بج سینه | لوح تقدیر | تندیس

مدال برنجی

برنج از مدت‌ها پیش، حتی قبل از تاریخ معاصرشناخته شده بود؛

در آن زمان که انسان هنوز فلز روی را نمی‌شناخت. با ذوب کردن مس همراه با کالامین (سنگ معدن فلز روی) برنج تولید می‌کرد و با استفاده از فلز برنج قطعات برنج را با  نقوش طرح های مختلف برای کار های مختلف استفاده می کردنند. در اکتشافات زمین شناسی قطعات برنجی به دست می آید که از جمله ظروف برنجی سکه مدال مسابقات شهرداری تهران های قدیم و شمایل در عصر جدید نیز فلز برنج کاربردهای بسیار زیادی دارد.

یکی از کاربردها آن ساخت تندیس و مدال برنجی برای همایشها و مسابقات ورزشی می باشد .

مدال برنجی را به عنوان محبوب ترین نوع مدال می توان شناخت زیرا با استفاده از فلز برنج که خود جزو فلزات  گرانبها از ارزش مادی برخوردار بوده و در طرح و نقشه هیچ کونه محدودیتی نداشته است.

فلز برنج با داشتن جلا و براقی خاص یکی از برترین نوع مدال می باشد در ساخت مدال تمامی مراحل ساخت بج سینه انجام می شود.

با توجه به اندازه و طرح های متنوع می توان بخ راحتی تمامی طرح ها را بدونه محدودیت اجرا کرد مدال برنجی با داشتن تنوع ابکاری متوان به عنوان مدال طلا و نقره و برنز مورد استفاده قرار بگیرد.

ما با استفاده از دستگاهها مخصوص وتوان تولید بالای این محصول به یکی از برترین تولید کنندگان مدال تبدیل شده و توان تولید مدال را به صورت فوری نیز داشته ایم.

مدال برنجی با داشتن جلا و نقش و نگار و بدون محدودیت طرح می توان یکی از بهترین نوع مدال و نشان در هر مراسم و مسابقه تبدیل شود با استفاده از مدال کیفیت را می شود به رخ کشید.

  کیفیت بالا وریزه کاری یکی از محسنات مدال می باشد  این مدال را می شود به دو صورت تک رو و دو رو تولید کرد. یکی دیگر از محسنات مدال رنگ کردن به صورت طرح مورد نظر مشتری می باشد.

ابعاد و اندازه برنجی بسته به خواست مشتری از 4 سانت تا 7 سانت قابل اجرا می باشد. تعداد نیز در مدال هیچ محدودتی نداشته و به صورت تک یا تعداد قابل اجرا می باشد.