بج سینه | لوح تقدیر | تندیس

صندوق انتقادات پیشنهادات

درباره صندوق انتقادات و پیشنهادات : یکی از روش هایی که می توان نظرات مشتری و ارباب رجوع را دانست صندوق انتقادات و پیشنهادات است که معمولا در جایی قرار می گیرد که در معرض دید باشد.

معرفی و فواید صندوق های انتقادات و پیشنهادات

اکثرا مکان های ورودی و خروجی و یا مکان هایی که مشتریان توقف دارند مناسب تر جا برای نصب صندوق انتقادات و پیشنهادات می باشد و هرکس نظر و پیشنهاد خود را داخل آن می اندازد
این کار به پیشرفت نیز کمک میکند و حس اعتماد و اطمینان را به مشتری القا می بخشد و به ایشان این اجازه را می دهد که نظرات وپیشنهادات خودش را ارائه دهد. این انتقادات و پیشنهادات نظر مخاطب می باشد که همیشه در ارائه خدمات و محصولات مورد توجه گروه بازاریابی و فروش قرار می گیرد . همچنین در مراکز دولتی و سازمانی نیز برای آن ارزش قائل هستند ، چون می تواند نوع ارائه خدمات را بهبود ببخشد .

صندوق انتقادات و پیشنهادات  باعث ایجاد حس صمیمیت و نزدیکی مشتریان می شود و تصویر برند را بهبود می بخشد و موجب ارتباط دوستانه با مشتریان می شود.

البته این صندوق فقط برای مشتری نیست بلکه کارمندان یک اداره نیزمی توانند از این طریق نظرات خود را با مدیر در میان بگذارند که باعث می شود کارمندان حس با ارزش و مفید بودن داشته باشند و سبب می شود آن ها بیشتر از پیش درگیر مسائل و پیشرفت های سازمان شوند و خود را در سرنوشت اداره و یا سازمان شریک باشند.

این صندوق باعث می شود از نقاط ضعف و قوت خود با خبر شوید و حتی ممکن است پیشنهاداتی به شما داده شود که سودی بسیار داشته باشد.

ممکن است افراد ابزار کافی برای نوشتن نظرات خود را نداشته باشند که می توانید تعدادی ورقه های کوچک به همراه خودکار را کنار صندوق بگذارید.

اما فقط استفاده و نصب این صندوق کافی نیست بلکه باید به مشتریان و ارباب رجوع اطمینان دهید که از نظرات و انتقادات آن ها حتما استفاده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید